Текущее время: Ср июн 05, 2024 3:35 am

Часовой пояс: UTC+02:00




Начать новую тему  Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ 822 сообщения ]  На страницу Пред. 113 14 15 16 17 След.

Ющенко vs Янукович
Всего голосов: 0
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн янв 03, 2005 10:00 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
Azazelo писал(а):
ЮрийП писал(а):
Marinochka писал(а):
ЮрийП писал(а):
Специально для особо упертых-http://expert.org.ua/?st=2&id=19982.
:_42 :mrgreen: :_44 Вы бы еще комментарии ТАНАХа привели...
См. пост Азазело, он Вам все популярно объяснил... Изображение ни убавить ни прибавить.

Что-то не могу понять,причем здесь "комментарии ТАНАХа"?
И что,слова заместителя руководителя избирательной кампании лидера "Нашей Украины" Анатолия Гриценко для Вас не истина в последней инстанции?Тогда прямо не знаю,чье мнение для Вас авторитетно!
Остается только Ющенко пригласить.
Мда, как же "истина" нынче измельчала для некоторых.
Вы б ещё на российского "авторитета" Жирика сослались.
Если люди мышлением подобным вашему составляли основной актив Януковича, то неудивительно, что он проиграл. А ваш удел повторять лозунги для д...ов и находить себе "авторитетов"из словоблудливых политикофф

Прежде чем писать,желательно было бы немного подумать(правда,если есть чем).Неудивительно,что вы-из сторонников Ющенко.
Вопрос стоял в том,что Marinochka интересовалась,где я взял данные про 5млн. раб. мест,обещанных Ющенко на выборах и на которые "купилась" часть населения.Я привел ссылку на заместителя руководителя избирательной кампании лидера "Нашей Украины" Анатолия Гриценко.Ну что здесь неясного?Я не использовал "комментарии ТАНАХа",не брал эти цифры из высказываний Жириновского,а использовал слова заместителя руководителя избирательной кампании лидера "Нашей Украины".Все же ясно!
Остается предположить,что уровень вашего мышления совпадает с уровнем жителей З.Украине,проголосовавших за подобную чушь.



Цiкаво чим може похизуватися дурнуватий мешканець окупованих територiй i край, який вiн репрезентує. Адже добревiдомо, що кедь мешканцi Захiдньої України здобували освiту в унiверистетах Берлiна, Вiдня, Варшави та Праги навiть мiське населення територiй, же перебували пiд московською окупацiєю часто було безграмотним. Тенденції збереглися. Стрижень української інтелігенції це західняки і кияни. Цощ "данєцкіх","харькаФФскіх" та інших "луганських" серед інтелектуалів обмаль. Достатньо поглянути на тупi рила янучарiв, щоби в цьому переконатися. То чи є вже такий привiд у товариша з окупованих територiй для Рiздвяної маланки. Нi, панове. Немає.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн янв 03, 2005 10:42 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Azazelo писал(а):
А вот тут вы совсем не туда. Я не сторонник Ющенко. Причины моего несогласия с этим кандидатом я высказал выше.
Но , на мой взгляд, в данной исторической ситуации, Янукович вообще не очень то ассоциируется с постом, на который претендовал. Он сам себя подставил, имея практически максимальные шансы на президентство он сумел всё просрать. Путин ему в этом помог-как мог.
Обьясняю-абсолютно все кандидаты кормят свой эллекторат сказками и умело составленными обещаниями. цены им никакой. Только идиоты им верят и не меньший идиотизм пытаться вывести здесь кого на "чистую воду". В лозунгах любого из кандидатов правды не больше, чем в миролюбии покойного арафата.
Но, вы уж простите, начет "истины в последней инстанции"из уст очередного чинуши вы это сильно сказали-я плакаль(над вами)

Но этот чинуша-официальный представитель Ющенко!Не могу понять,почему вы считаете,что слова заместителя руководителя избирательной кампании Ющенко-это не "истина в последней инстанции",подтверждающая предвыборную платформу Ющенко.Но,если угодно,это истина в предпоследней инстанции.Последняя-это слова самого Ющенко.Но разве это суть принципиально?


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн янв 03, 2005 10:56 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
Таварiщ з окупованих територiй дуже став нагадувати Шуфрича. Той теж ще робить патетичнi спроби щось там оскаржити i здригається великом пуком - все, що розбитi ущент янучари можуть собi дозволити. А вибори вже янучарами програнi :)


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн янв 03, 2005 11:15 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Dmytro1 писал(а):
Цiкаво чим може похизуватися дурнуватий мешканець окупованих територiй i край, який вiн репрезентує. Адже добревiдомо, що кедь мешканцi Захiдньої України здобували освiту в унiверистетах Берлiна, Вiдня, Варшави та Праги навiть мiське населення територiй, же перебували пiд московською окупацiєю часто було безграмотним. Тенденції збереглися. Стрижень української інтелігенції це західняки і кияни. Цощ "данєцкіх","харькаФФскіх" та інших "луганських" серед інтелектуалів обмаль. Достатньо поглянути на тупi рила янучарiв, щоби в цьому переконатися. То чи є вже такий привiд у товариша з окупованих територiй для Рiздвяної маланки. Нi, панове. Немає.[/quote]

Сравнивать научный потенциал В.Украины и Западной,тем более в советское(или,как он говорит-"пiд московською окупацiєю ")-это все равно,что сравнивать угольную пр-сть Донбасса и Червонограда.Кто-то ранее на этой теме уже пытался это делать.
По моему мнению один Харьков по научному потенциалу стоил всей З.Украины.Не советую далее развивать эту тему,т.к.,как всегда,окажешься в ж... из-за нехватки образования и умственной ограниченности.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн янв 03, 2005 11:26 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Dmytro1 писал(а):
Таварiщ з окупованих територiй дуже став нагадувати Шуфрича. Той теж ще робить патетичнi спроби щось там оскаржити i здригається великом пуком - все, що розбитi ущент янучари можуть собi дозволити. А вибори вже янучарами програнi :)

Что так оккупированные территории не дают покоя?Это похоже на паранойю или шизофрению.К сведению,все ведущие страны когда-либо одерживали победы и выступали в качестве окупационных сил.И раньше,и в настоящее время.Может,примеры привести?Жалко времени.
Только вот героическая УПА что-то никакими захватами и подвигами себя не проявила.Уж не отсюда ли и ущербность по поводу "оккупированных территорий"?


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн янв 03, 2005 11:35 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
Сравнивать научный потенциал В.Украины и Западной,тем более в советское(или,как он говорит-"пiд московською окупацiєю ")-это все равно,что сравнивать угольную пр-сть Донбасса и Червонограда.Кто-то ранее на этой теме уже пытался это делать.
По моему мнению один Харьков по научному потенциалу стоил всей З.Украины.Не советую далее развивать эту тему,т.к.,как всегда,окажешься в ж... из-за нехватки образования и умственной ограниченности.


Харкiв - Харковом, на тлi iнших мiст цього регiону вiн вигiдно вiдрiзнявся, але ж щось не чулисьмо про професорiв (хіба що про одного данєцкава проФФесора добре знаємо) i iнтелектуалiв з Донецька чи Марiуполя. Чи не тому, що цi регiони як Австралiя свого часу заселялася каторжниками так i Донбас заселяли кримiнальним елементом з Росiї, щоби страшним трудом пiднiмати шахти. Ґрунт не дуже плодючий для зросту iнтелектуальної елiти.

Тож не треба тут розповiдати байки, вам всiм нiколи не здогнати унiверситетськi, глибоко - iнтелектуальнi та освiченнi Львiв, Iвано - Франкiвськ, Чернiвцi та iншi мiста Захiднього регiону, якi дали свiту Копернiка, Вакарчука, Колессу, Франка та iнших видатних митцiв, вчених та фiльософiв.
Бо там освiта i iнтелект - а на Cходi iно бандитизм та рiвень колгоспної жлоби, що розповідає про "наколоті апельсини". Ось ваш рівень. Тому в жопi був i є саме схiдний регiон. Не дарма і кандидат звідтам був відповідний.


Последний раз редактировалось Dmytro1 Пн янв 03, 2005 11:48 pm, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн янв 03, 2005 11:48 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
Dmytro1 писал(а):
Таварiщ з окупованих територiй дуже став нагадувати Шуфрича. Той теж ще робить патетичнi спроби щось там оскаржити i здригається великом пуком - все, що розбитi ущент янучари можуть собi дозволити. А вибори вже янучарами програнi :)

Что так оккупированные территории не дают покоя?Это похоже на паранойю или шизофрению.К сведению,все ведущие страны когда-либо одерживали победы и выступали в качестве окупационных сил.И раньше,и в настоящее время.Может,примеры привести?Жалко времени.
Только вот героическая УПА что-то никакими захватами и подвигами себя не проявила.Уж не отсюда ли и ущербность по поводу "оккупированных территорий"?


Про ущербнiсть таварiща з окупованих територiй може й свiдчити те, що навiть пiсля ганебної поразки "справедливого" i "послiдовного" вiн i досi не прибрався з цього форуму i досi тут товкає рiзнi бзудри.
Ущербнiсть є притаманною схiдняковi - життя у хрущовках помiж шахт, серед алкашiв i бандитiв не надто добре впливає на людину. У захiдняка ущербнiсть вiдсутня як така. Може бути лише гордiсть за свою державу, свiй край та нацiональних героїв, яких схiдняцьке бидло елементарно немає. Хiба Стаханов? чи яка iнша "доярка - ударнiца"? :)
Мене окупованi територiї хвилюють мало. Якщо вас всiх завтра переб'ють араби або ж евакуює дiдусь Шарон, менi вiд того буде не зимно нi тепло. Але мiжнародня спiльнота цi територiї не визнає. Не визнає їх нi З'єднанi Стейти, нi - найважливiше - Унiя Европейська. То може й вони всi ущербнi? :lol:
Iно таварiщ, що пропонував давати право голосу на виборах окремим регiонам, а iншим зась - є єдиним неущербним? 8)


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 04, 2005 12:02 am 
Не в сети
Наш человек
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн июл 26, 2004 6:26 pm
Сообщения: 257
Откуда: Haifa
Да-ааа, уважаемые, далеко пошли...
Сравнивать интеллектуальный уровень западной и восточной частей Украины не только смешно, но и глупо. Хотя позволю себе заметить, что города в которых в основную массу населения составляют рабочие, (шахтёры например) общий уровень образования ниже чем в городах, где люди не только физическим трудом денежку зарабатывают, по объективным причинам.... Изображение

_________________
Не будьте жестоки, не услаждайте жизнь мазохистам!


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 04, 2005 10:37 am 
Не в сети
Крутой юзер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн апр 12, 2004 7:12 pm
Сообщения: 2322
Откуда: Крайний север
Дмитро, горе Украины, что она была долгие годы под кем-то. Если я не ошибаюсь-вы с западныйх регионов, находившихся под окупацией Польши.
А Польша для Украины была таким же врагом и захваtчиком, как турецкие янычары.
Глупо сравнивать уровни интеллектуального развития в разных регионах. Здесь нет никаких чётких различий, разве что сами сейчас изобретёте.
давая исторические примеры , будьте добры не находите то, чего нет.
Коперник был поляком, а не украинцем(т.е. он не имеет никакого отношения к вопросу), Ивана Франка знают только на Украине и то не все , название его всякими эпитетами типа "великий писатель" вызывает некоторые сомнения у некоторых граждан.
Киев был матерью городов русских и именно с него пошла Русь, Харьков был столицей Украины, а Львов и некоторые другие западные области были провинциями в составе Ржечи посполитой(Польши) и Венгрии.

_________________
Уси бреэшуть(Цы)


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 04, 2005 11:14 am 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
Azazelo писал(а):
Дмитро, горе Украины, что она была долгие годы под кем-то. Если я не ошибаюсь-вы с западныйх регионов, находившихся под окупацией Польши.
А Польша для Украины была таким же врагом и захваtчиком, как турецкие янычары.
Глупо сравнивать уровни интеллектуального развития в разных регионах. Здесь нет никаких чётких различий, разве что сами сейчас изобретёте.
давая исторические примеры , будьте добры не находите то, чего нет.
Коперник был поляком, а не украинцем(т.е. он не имеет никакого отношения к вопросу), Ивана Франка знают только на Украине и то не все , название его всякими эпитетами типа "великий писатель" вызывает некоторые сомнения у некоторых граждан.
Киев был матерью городов русских и именно с него пошла Русь, Харьков был столицей Украины, а Львов и некоторые другие западные области были провинциями в составе Ржечи посполитой(Польши) и Венгрии.




Пан тут стiльки нагородив, що навiть не знаю з чого почати. Мабуть з того, що не належу до Захiднього регiону i тому не маю регiональної зацiкавленостi щось навмисне прикрашати.

Далi. Безсумнiвно, польське панування над Захiдньою Україною часто супроводжувалося притаманними окупацiйному режимовi елементами як то заборона викладання українською мовою в унiверситетах, обмеження тощо, але все це носило вельми перiодичний характер i все ж прошу не забувати, що поляки не влаштовували українському населенню Голодомору, масових розстрiлiв i всього того, що влаштував українцям росiйський народ i його влада. Натомiсть, польський народ, попри трагiчнi сторiнки iсторiї, є братським та дружнiм українцям, тому не треба тут гнати на полякiв, бо ми з поляками одної кровi i одної вiри i нiщо вже не посварить поляка з українцем. 74% полякiв пiдтримує входження України до Унiї та вважає, що Польща має всiляко цьому сприяти. Приязнiсть полякiв до питання українського ми бачили i пiд час "помаранчевих" подiй.

Далi, так Копернiк був поляком, фон Захер Мазох нiмцем, Бруно Шульц євреєм - i що з того? Всi вони виплеканi галицькою землею. Нацiональнiсть тут нi до чого.

Щодо Франка, то його думками захоплювався угорський i чеський соцiял - демократичний бомонд, бо клясик був не тiльки великим письменником, але й полiтичним дiячем. Якi ж сумнiви може викликати велич iстинно великого письменика?? Окрiм, вас , прошу пана, ще нiколи не доводилося чути, жеби велич Франка яко письменника хто небудь ставив пiд сумнiв.

http://www.wostok.de/archiv/1-03/kultur ... #artikel10
http://wiki.tatet.de/Iwan_Franko.html
http://membres.lycos.fr/mazepa99/ENG/UPOETS/FRANK-I.HTM

Щодо статусу Львова, то хочу нагадати, же ще з княжих часiв Львiв був королiвським мiстом. Починаючи вiд Короля Данила i до Яна Казимiра - це з найважливiших мiст Центральної Европи.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 04, 2005 1:45 pm 
Не в сети
Крутой юзер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн апр 12, 2004 7:12 pm
Сообщения: 2322
Откуда: Крайний север
Дмитро, так отож.
Значит вы не будете спорить, что Украина была разделена между разными захватчиками. Я не буду в данном случае давать оценок-они в субьективны.
Прошу прощения, что посчитал, что вы с запада, мне так показалось.
Ну, а что до братской кровной дружбы с поляками-насколько мне известно в Польше преобладает католическая церьковь, а на Украине православие, которое пошло кстати таки из Киева и распространилось на всю Русь.
А вот как раз в средние века украинцы называли поляков "вражьими ляхами" и неслабо с ними рубились. Какая уж тут дружба?
Сказать, что поляки поддерживали Ющенко, это всё равно, что сказать, что русские были за Януковича. Здесь не пахнет любовью к Украине и украинцам, а лишь шкурные великодержавные интересы

_________________
Уси бреэшуть(Цы)


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 04, 2005 2:00 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
Azazelo писал(а):
Дмитро, так отож.
Значит вы не будете спорить, что Украина была разделена между разными захватчиками. Я не буду в данном случае давать оценок-они в субьективны.
Прошу прощения, что посчитал, что вы с запада, мне так показалось.
Ну, а что до братской кровной дружбы с поляками-насколько мне известно в Польше преобладает католическая церьковь, а на Украине православие, которое пошло кстати таки из Киева и распространилось на всю Русь.
А вот как раз в средние века украинцы называли поляков "вражьими ляхами" и неслабо с ними рубились. Какая уж тут дружба?
Сказать, что поляки поддерживали Ющенко, это всё равно, что сказать, что русские были за Януковича. Здесь не пахнет любовью к Украине и украинцам, а лишь шкурные великодержавные интересы


До чого тут середньовiччя? Шановний пане, ми жиємо у 21 столiттi, рiк 2005 од Христа, Польща член НАТО i Євросоюзу. До чого зараз згадувати про те, що було декiлька столiть тому?
А поляки щиро пiддержували нашого народного Президента. На Майданi плiч - о - плiч з українцями стояли десятки полякiв. Ще сотнi проводили у себе демонстрацiї на пiдтримку демократiї, чесних виборiв та України. Сподiваюся пан не буде стверджував, же цi сотнi були купленими гамериканцями, британською розвiдкою, Соросом чи ще бозна ким? А щось в Росiї жадних пiкетiв на пiдтримку України не вiдбуло ся. Зате, антиукраїнських доcxочу. Та й взагалi, у путiнському емiратi може хiба "Демократичний Союз" i "СПС" стати на пiдтримку України, решта її ненавидить.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 04, 2005 3:18 pm 
Не в сети
Крутой юзер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн апр 12, 2004 7:12 pm
Сообщения: 2322
Откуда: Крайний север
Дмитро, так ведь то, что вы называете "антиукраинскими" выступлениями , они как раз считают "проукраинскими", а вот выступления поляков наоборот. Они на вопрос смотрят со своей стороны. Только меня гложут серьэзные сомнения насчёт желания добра для Украины и теми и другими. все хотят лишь урвать от многострадальной страны и видят её лишь в роли своего младшего доминиона, а никак не равноправного партнёра.

_________________
Уси бреэшуть(Цы)


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 04, 2005 3:32 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
Azazelo писал(а):
Дмитро, так ведь то, что вы называете "антиукраинскими" выступлениями , они как раз считают "проукраинскими", а вот выступления поляков наоборот. Они на вопрос смотрят со своей стороны. Только меня гложут серьэзные сомнения насчёт желания добра для Украины и теми и другими. все хотят лишь урвать от многострадальной страны и видят её лишь в роли своего младшего доминиона, а никак не равноправного партнёра.


Нiде в Польщi не закликали "дати революцiї у пику" i нiхто з полякiв навiть Бандюковича не називав "мерзотою, що рветься до влади". Це для того, щоби ви наочно побачили рiзницею мiж цивiлiзованим европейським народом i тупим азiяцьким бидлом.

Крiм цього, Польща не давала жодного приводу для того, щоб її запiдозрити у iмперських амбiцiях, навiдмiну вiд москальнi.

Польща, безперечно, має свiй iнтерес в Українi, але i Україна має в Польщi. Iнтерес України чейже i спiльний iнтерес Польщi у ЕС i НАТО.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 04, 2005 7:29 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Dmytro1 писал(а):
ЮрийП писал(а):
Dmytro1 писал(а):
Таварiщ з окупованих територiй дуже став нагадувати Шуфрича. Той теж ще робить патетичнi спроби щось там оскаржити i здригається великом пуком - все, що розбитi ущент янучари можуть собi дозволити. А вибори вже янучарами програнi :)

Что так оккупированные территории не дают покоя?Это похоже на паранойю или шизофрению.К сведению,все ведущие страны когда-либо одерживали победы и выступали в качестве окупационных сил.И раньше,и в настоящее время.Может,примеры привести?Жалко времени.
Только вот героическая УПА что-то никакими захватами и подвигами себя не проявила.Уж не отсюда ли и ущербность по поводу "оккупированных территорий"?


Про ущербнiсть таварiща з окупованих територiй може й свiдчити те, що навiть пiсля ганебної поразки "справедливого" i "послiдовного" вiн i досi не прибрався з цього форуму i досi тут товкає рiзнi бзудри.
Ущербнiсть є притаманною схiдняковi - життя у хрущовках помiж шахт, серед алкашiв i бандитiв не надто добре впливає на людину. У захiдняка ущербнiсть вiдсутня як така. Може бути лише гордiсть за свою державу, свiй край та нацiональних героїв, яких схiдняцьке бидло елементарно немає. Хiба Стаханов? чи яка iнша "доярка - ударнiца"? :)
Мене окупованi територiї хвилюють мало. Якщо вас всiх завтра переб'ють араби або ж евакуює дiдусь Шарон, менi вiд того буде не зимно нi тепло. Але мiжнародня спiльнота цi територiї не визнає. Не визнає їх нi З'єднанi Стейти, нi - найважливiше - Унiя Европейська. То може й вони всi ущербнi? :lol:
Iно таварiщ, що пропонував давати право голосу на виборах окремим регiонам, а iншим зась - є єдиним неущербним? 8)

Народ,может кто прояснит ситуацию-это тема только для сторонников Ющенко?Или я чего-то не понял,-прошу объяснить,что,на этой теме могут выступать только те,кто поддерживает "апельсинщиков",как об этом пишет Dmytro1?Сменилось название темы?
Или мы имеем здесь очередной бред этого неуча и тупаря?
Кто писал,что нужно давать "право голосу на виборах окремим регiонам, а iншим зась"?Что ты все время брешешь,как собака?Те,кто просматривает последние сообщения,примет это на веру,хотя я писал следующее: " При прочих равных условия мне предпочтительней мнение В.Украины".Постоянно-или брехня,или безграмотность!
Причем здесь "мiжнародня спiльнота цi територiї не визнає"?А Израиль "мiжнародня спiльнота" признает или нет?Сколько стран,и какие именно, признают государство Израиль,ты знаешь?Допустим,точную цифру сложно назвать,но мало-мальски грамотный человек должен иметь хотя бы общее представление!


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 04, 2005 9:11 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
Народ,может кто прояснит ситуацию-это тема только для сторонников Ющенко?Или я чего-то не понял,-прошу объяснить,что,на этой теме могут выступать только те,кто поддерживает "апельсинщиков",как об этом пишет Dmytro1?Сменилось название темы?
Или мы имеем здесь очередной бред этого неуча и тупаря?
Кто писал,что нужно давать "право голосу на виборах окремим регiонам, а iншим зась"?Что ты все время брешешь,как собака?Те,кто просматривает последние сообщения,примет это на веру,хотя я писал следующее: " При прочих равных условия мне предпочтительней мнение В.Украины".Постоянно-или брехня,или безграмотность!
Причем здесь "мiжнародня спiльнота цi територiї не визнає"?А Израиль "мiжнародня спiльнота" признает или нет?Сколько стран,и какие именно, признают государство Израиль,ты знаешь?Допустим,точную цифру сложно назвать,но мало-мальски грамотный человек должен иметь хотя бы общее представление!



Панове, на прикладi цього сьвiрка можна писати дисертацiї про наочну деградацiю тупорильного янучарського племенi. У кращих традицiях Шуфрича - Коновалюка у нашого кандидата на примусове виселення (валiзи вже спакованi, мам надiю) :) перiодично вiдшибає пам'ять. Тож нагадую "перли" гiднi не одного поколiння шизофренникiв. Певно фрау Бандюкович пiсля цього мала б запросити декого виступати дуетом.


Цитата:
"Может,и не будет,но по крайней мере не население З.Украины должно диктовать свои требования (...) и не кандидат,которого они поддерживают,должен стать президентом"


Альбо єще їден :

Цитата:
"люди,которые кормят недоразвитые регионы ,лучше могут разобраться,кто им подходит в качестве президента.Или население районов,которые только и могут,что гавкать и устраивать митинги и представления,да делать из бандеровцев героев должны править бал?Чем проявил себя зап. регион,кто о нем что знает? Если такой регион голосует в большинстве за Ющенко,значит надо автоматически голосовать за другого кандидата,независимо от того,как его зовут!"


:D Коментарі просто зайві.

Ще один "перл" про визнання Iзраїлю.

http://www.mfa.gov.il/MFA/ASPX_DIR/BalmasInIsraelEN.htm

Тут неповний список. При цьому всi цi держави, включно з iзраїльським патроном - З'єднанними Стейтами, вважає територiї за межами кордонiв 1967 року - окупованими та такими, що Iзраїль має повернути у рамках будь якої мирної угоди. З цiєю причини, скажiмо Унiя Европейська, яка визнає Iзраїль, вiдмовляється натомiсть iмпортувати товари виробленi на загарбаних територiях. Лише в останнi тижнi Iзраїлю вдалося досягти угоди згiдно з якою товари виробленi на окупованих теренах позначатимуться спецiяльними марками, якi вказують на точне мiсце виробництва.

Отож, як бачимо, спеткавшись нiкому непотрiбного тягаря Iзраїль мiг би полiпшити свiй статус на мiжнароднiй аренi, але ж завше ся знайде якесь ПI чи ПЕ, яке почне волати.

До речi, знаменно, що брати ПЕ чи ПI з табору окупантiв вдягнули на себе помаранчевi (!!!) зiрки Давида i заявили, що на це їх надихнув приклад українського народу, який переборов дiї пiдступної влади. Чому ж ПI чи ПЕ їм не розповiсть про поганого лiдера "помаранчевих" та й самих жахливих прибiчникiв новообраного Президента України? А заодно мiг би їх вбрати у синьо - бiле та розповiсти байку про "справедливого" та "послiдовного". :lol:


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 05, 2005 6:53 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Dmytro1 писал(а):
ЮрийП писал(а):
Народ,может кто прояснит ситуацию-это тема только для сторонников Ющенко?Или я чего-то не понял,-прошу объяснить,что,на этой теме могут выступать только те,кто поддерживает "апельсинщиков",как об этом пишет Dmytro1?Сменилось название темы?
Или мы имеем здесь очередной бред этого неуча и тупаря?
Кто писал,что нужно давать "право голосу на виборах окремим регiонам, а iншим зась"?Что ты все время брешешь,как собака?Те,кто просматривает последние сообщения,примет это на веру,хотя я писал следующее: " При прочих равных условия мне предпочтительней мнение В.Украины".Постоянно-или брехня,или безграмотность!
Причем здесь "мiжнародня спiльнота цi територiї не визнає"?А Израиль "мiжнародня спiльнота" признает или нет?Сколько стран,и какие именно, признают государство Израиль,ты знаешь?Допустим,точную цифру сложно назвать,но мало-мальски грамотный человек должен иметь хотя бы общее представление!



Панове, на прикладi цього сьвiрка можна писати дисертацiї про наочну деградацiю тупорильного янучарського племенi. У кращих традицiях Шуфрича - Коновалюка у нашого кандидата на примусове виселення (валiзи вже спакованi, мам надiю) :) перiодично вiдшибає пам'ять. Тож нагадую "перли" гiднi не одного поколiння шизофренникiв. Певно фрау Бандюкович пiсля цього мала б запросити декого виступати дуетом.


Цитата:
"Может,и не будет,но по крайней мере не население З.Украины должно диктовать свои требования (...) и не кандидат,которого они поддерживают,должен стать президентом"


Альбо єще їден :

Цитата:
"люди,которые кормят недоразвитые регионы ,лучше могут разобраться,кто им подходит в качестве президента.Или население районов,которые только и могут,что гавкать и устраивать митинги и представления,да делать из бандеровцев героев должны править бал?Чем проявил себя зап. регион,кто о нем что знает? Если такой регион голосует в большинстве за Ющенко,значит надо автоматически голосовать за другого кандидата,независимо от того,как его зовут!"


:D Коментарі просто зайві.

Ще один "перл" про визнання Iзраїлю.

http://www.mfa.gov.il/MFA/ASPX_DIR/BalmasInIsraelEN.htm

Тут неповний список. При цьому всi цi держави, включно з iзраїльським патроном - З'єднанними Стейтами, вважає територiї за межами кордонiв 1967 року - окупованими та такими, що Iзраїль має повернути у рамках будь якої мирної угоди. З цiєю причини, скажiмо Унiя Европейська, яка визнає Iзраїль, вiдмовляється натомiсть iмпортувати товари виробленi на загарбаних територiях. Лише в останнi тижнi Iзраїлю вдалося досягти угоди згiдно з якою товари виробленi на окупованих теренах позначатимуться спецiяльними марками, якi вказують на точне мiсце виробництва.

Отож, як бачимо, спеткавшись нiкому непотрiбного тягаря Iзраїль мiг би полiпшити свiй статус на мiжнароднiй аренi, але ж завше ся знайде якесь ПI чи ПЕ, яке почне волати.

До речi, знаменно, що брати ПЕ чи ПI з табору окупантiв вдягнули на себе помаранчевi (!!!) зiрки Давида i заявили, що на це їх надихнув приклад українського народу, який переборов дiї пiдступної влади. Чому ж ПI чи ПЕ їм не розповiсть про поганого лiдера "помаранчевих" та й самих жахливих прибiчникiв новообраного Президента України? А заодно мiг би їх вбрати у синьо - бiле та розповiсти байку про "справедливого" та "послiдовного". :lol:


Да,он не только неуч,но еще и дебил!Что ты приводишь одну из причин,по которой,как я считаю,нужно было голосовать против Ющенко!Тебя просили привести мои слова,где сказано,что нужно давать "право голосу на виборах окремим регiонам, а iншим зась",а ты о чем?Ты умеешь читать,а,главное,понимать,о чем тебя спрашивают?
Далее-откуда такие познания,что в Кирьят-Арба пакуют вещи?Даже во время переговоров Барака было решено,что Кирьят-Арба берется в аренду на срок 25лет с дальнейшем обсуждением ее статуса.Ничего другого еще не было.Еще один пример его невежества!
По поводу приводимой им ссылки:если все эти государства имеют посольства в Израиле,несмотря на оккупацию им арабских земель,то,значит,это им, по большому счету,до лампочки.Решение этого опроса они оставили Израилю.Количество и то,какие именно страны признают Израиль-это говорит само за себя.Интересно,сколько стран признавало ЗУНР?По-моему,даже страны АНТАНТы ее не признали.Так что не нужно поучать,что нужно делать жителям территорий-и без сопливых разберутся.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 05, 2005 7:23 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):

Да,он не только неуч,но еще и дебил!Что ты приводишь одну из причин,по которой,как я считаю,нужно было голосовать против Ющенко!Тебя просили привести мои слова,где сказано,что нужно давать "право голосу на виборах окремим регiонам, а iншим зась",а ты о чем?Ты умеешь читать,а,главное,понимать,о чем тебя спрашивают?
Далее-откуда такие познания,что в Кирьят-Арба пакуют вещи?Даже во время переговоров Барака было решено,что Кирьят-Арба берется в аренду на срок 25лет с дальнейшем обсуждением ее статуса.Ничего другого еще не было.Еще один пример его невежества!
По поводу приводимой им ссылки:если все эти государства имеют посольства в Израиле,несмотря на оккупацию им арабских земель,то,значит,это им, по большому счету,до лампочки.Решение этого опроса они оставили Израилю.Количество и то,какие именно страны признают Израиль-это говорит само за себя.Интересно,сколько стран признавало ЗУНР?По-моему,даже страны АНТАНТы ее не признали.Так что не нужно поучать,что нужно делать жителям территорий-и без сопливых разберутся.



Бачте як наш орендатор завiвся, скоро шляк го трафить.
Всiх вас, окупантiв, буде альбо неминучо:

*виселено
*вбито арабським терористами

А до того часу ПI чи ПЕ може орендувати. Було б не зле коли б зорендував собi ще трохи мозкiв. Недавно ще казав, же

Цитата:
А Израиль "мiжнародня спiльнота" признает или нет?Сколько стран,и какие именно, признают государство Израиль,ты знаешь?Допустим,точную цифру сложно назвать,но мало-мальски грамотный человек должен иметь хотя бы общее представление!

А тепер :

Цитата:
Количество и то,какие именно страны признают Израиль-это говорит само за себя



Враження таке, же наш таварищ окупант вiдкрив для себе щось нове.

Прошу панствa зауважити, що тему помаранчевих зiрок Давида (це такий фетiш часiв Голокосту) наш шизофреник обiйшов стороною. Видно, тема не вигiдна :)

http://news.walla.co.il/?w=/9/650673


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 05, 2005 7:34 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Dmytro1 писал(а):
Цитата:
До речi, знаменно, що брати ПЕ чи ПI з табору окупантiв вдягнули на себе помаранчевi (!!!) зiрки Давида i заявили, що на це їх надихнув приклад українського народу, який переборов дiї пiдступної влади. Чому ж ПI чи ПЕ їм не розповiсть про поганого лiдера "помаранчевих" та й самих жахливих прибiчникiв новообраного Президента України? А заодно мiг би їх вбрати у синьо - бiле та розповiсти байку про "справедливого" та "послiдовного".
:lol:

Очередной дебилизм!Почему ты,клоун,решил,что поселенцы выбрали оранжевый цвет из-за событий на Украине?Что ты смешишь людей?
Цвет выбран именно оранжевым,а не сине-белым,т.к. он более всего приближен к желтому,а именно желтый маген-давид заставляли носить евреев нацисты.Ну прямо,что ни высказывание-очередной пример тупости,невежества,отсутствие эрудиции!


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 05, 2005 8:03 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
Dmytro1 писал(а):
Цитата:
До речi, знаменно, що брати ПЕ чи ПI з табору окупантiв вдягнули на себе помаранчевi (!!!) зiрки Давида i заявили, що на це їх надихнув приклад українського народу, який переборов дiї пiдступної влади. Чому ж ПI чи ПЕ їм не розповiсть про поганого лiдера "помаранчевих" та й самих жахливих прибiчникiв новообраного Президента України? А заодно мiг би їх вбрати у синьо - бiле та розповiсти байку про "справедливого" та "послiдовного".
:lol:

Очередной дебилизм!Почему ты,клоун,решил,что поселенцы выбрали оранжевый цвет из-за событий на Украине?Что ты смешишь людей?
Цвет выбран именно оранжевым,а не сине-белым,т.к. он более всего приближен к желтому,а именно желтый маген-давид заставляли носить евреев нацисты.Ну прямо,что ни высказывание-очередной пример тупости,невежества,отсутствие эрудиции!


Ще раз, для дибiлiв :

המתנחלים רוצים "מהפיכה כתומה אוקראינית"

http://news.walla.co.il/?w=/9/650673


"הצבע הכתום - צבע דגלה של מועצה אזורית גוש קטיף - הפך לסימן ההיכר של תושבי הגוש. הם מתלבשים בכתום, מניפים שלטים כתומים ובימים האחרונים אף הישוו את ה"מהפכה הכתומה" של תומכי ויקטור יושצ'נקו באוקראינה למהפכה הכתומה שהם מתכוונים לחולל כאן"


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 05, 2005 8:46 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Dmytro1 писал(а):
ЮрийП писал(а):
Цитата:
Прошу панствa зауважити, що тему помаранчевих зiрок Давида (це такий фетiш часiв Голокосту) наш шизофреник обiйшов стороною. Видно, тема не вигiдна :)


Тебе же,полудурку,ясно и четко ответил по поводу "помаранчевих зiрок Давида" на одежде поселенцев!Или слова эти не твои?Что ты тычешь статью,где в ней написано про то,что оранжевый цвет звезды Давида выбран по примеру Украины?


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 05, 2005 9:43 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Цитата:
Бачте як наш орендатор завiвся, скоро шляк го трафить
.
Да просто указываю на твою некомпетентность и убогое мышление.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 05, 2005 9:45 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
Iдiот стає особливо дотепним коли не розумiє прочитаного або ж не має що на це вiдповiсти. Цього разу маємо i те i друге.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 05, 2005 10:07 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Dmytro1 писал(а):
Azazelo писал(а):
Дмитро, так ведь то, что вы называете "антиукраинскими" выступлениями , они как раз считают "проукраинскими", а вот выступления поляков наоборот. Они на вопрос смотрят со своей стороны. Только меня гложут серьэзные сомнения насчёт желания добра для Украины и теми и другими. все хотят лишь урвать от многострадальной страны и видят её лишь в роли своего младшего доминиона, а никак не равноправного партнёра.


Нiде в Польщi не закликали "дати революцiї у пику" i нiхто з полякiв навiть Бандюковича не називав "мерзотою, що рветься до влади". Це для того, щоби ви наочно побачили рiзницею мiж цивiлiзованим европейським народом i тупим азiяцьким бидлом.

Крiм цього, Польща не давала жодного приводу для того, щоб її запiдозрити у iмперських амбiцiях, навiдмiну вiд москальнi.

Польща, безперечно, має свiй iнтерес в Українi, але i Україна має в Польщi. Iнтерес України чейже i спiльний iнтерес Польщi у ЕС i НАТО.

И еще-откуда тебе известно,о чем пишут в Польше?Выписываешь и внимательно читаешь польскую прессу?Или так:сморозил что-то,глядь,авось пройдет.
Вот небольшая заметка журналистов из Казахстана http://www.ng.kz/gazeta/142/world/?001.
Или их купил Янукович?
Особенно интересно прочитать про отсутствие "iмперських амбiцiй": "Многие из поляков до сих пор считают эту территорию своей. В сознании поляков еще живо имперское сознание, когда восточная граница Польши проходила под Москвой - там, где находится село Бородино".


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 05, 2005 10:15 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Dmytro1 писал(а):
Iдiот стає особливо дотепним коли не розумiє прочитаного або ж не має що на це вiдповiсти. Цього разу маємо i те i друге.

Еще раз-где указано в ссылке,которую ты выпер неизвестно зачем,на то,что оранжевый цвет звезды Давида выбран из-за того,что это-цвет Ющенко.Ты,вообще,понимаешь,о чем тебя спрашивают или страдаешь болезнью Альцгеймера?


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 06, 2005 8:13 am 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
И еще-откуда тебе известно,о чем пишут в Польше?Выписываешь и внимательно читаешь польскую прессу?Или так:сморозил что-то,глядь,авось пройдет.
Вот небольшая заметка журналистов из Казахстана http://www.ng.kz/gazeta/142/world/?001.
Или их купил Янукович?
Особенно интересно прочитать про отсутствие "iмперських амбiцiй": "Многие из поляков до сих пор считают эту территорию своей. В сознании поляков еще живо имперское сознание, когда восточная граница Польши проходила под Москвой - там, где находится село Бородино".



Навiдмiну вiд тупорилого бидла (="ЮрийПI"), яке не спромоглося вивчити навiть мову краю у якому породилося - я як раз таки вiльно володiю i польською мовою i чудово знаю про що кажу.

"Ukraińcy nie okazali się dziećmi systemu komunistycznego. Okazali się wolnymi ludźmi. Byli wolni od dawien dawna. Nie przypadkiem polscy chłopi uciekali na Ukrainę w poszukiwaniu wolności. Stare ukraińskie dumki uchodzą za pierwsze w Europie teksty opiewające indywidualną wolność. To nie przypadek, że lata więzień i łagrów nie złamały ducha takich moich bohaterów z lat 70. jak Wiaczesław Czornowył czy bracia Horyniowie. "

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34474,2442581.html

"Rozmowa z młodzieżą polską przebywającą na Ukrainie"

TL - Polacy w Polsce solidaryzują się z Ukraińcami, ale są także Polacy tu, w Kijowie, którzy solidaryzują się z Ukraińcami. Razem ze mną jest polska młodzież. Dużo was jest, są też polskie flagi i nie tylko. Młodzież z Platformy Obywatelskiej, kiedy tutaj przyjechaliście?

M1 – Przyjechaliśmy tutaj we wtorek wspierać Juszczenkę. My, studenci uważamy, że tutaj społeczeństwo obywatelskie rośnie. Tutaj studenci i młodzież wspierają wielką ideę demokracji, wolności. My chcemy przy tym być, my chcemy w tym uczestniczyć jako Polacy, jako młodzi ludzie."

http://tomaszlis.wp.pl/archiwum.html?wid=6256219

"Wyrażam wdzięczność partiom politycznym w Polsce, posłom i polskim dziennikarzom. Jestem wdzięczny za to, że wy tutaj, tyle dni marzniecie razem z nami. To jest niesamowita solidarność."

http://tomaszlis.wp.pl/archiwum.html?wid=6256186

Оранжева Польща.

"Мешканці польської столиці не пригадують, щоб за останні понад десять років чогось не вистачало в крамницях. Однак через кілька днів після другого туру виборів президента в Україні у Варшаві почало бракувати товарів помаранчевого кольору. Натомість різних відтінків “оранжу” стає все більше на вулицях польських міст: стрічки, прапори і повітряні кульки, а також шарфики, шапочки, рукавички тощо. Жовтогарячий колір став популярним серед поляків ще й тому, що він асоціюється з мирною революцією і великою людською солідарністю"

http://www.radiosvoboda.org/article/200 ... 2DDB3.html

http://www.radiosvoboda.org/article/200 ... CB675.html

---------------------

Що ти, бидляку, знаєш про сьогоднiшню Польщу та про полякiв? Чи бидло вважає, же казахи знають про полякiв бiльше за самих полякiв?

Бери, читай i вчись. Якщо , звiсно , вмiєш читати.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 06, 2005 8:41 am 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
Dmytro1 писал(а):
Iдiот стає особливо дотепним коли не розумiє прочитаного або ж не має що на це вiдповiсти. Цього разу маємо i те i друге.

Еще раз-где указано в ссылке,которую ты выпер неизвестно зачем,на то,что оранжевый цвет звезды Давида выбран из-за того,что это-цвет Ющенко.Ты,вообще,понимаешь,о чем тебя спрашивают или страдаешь болезнью Альцгеймера?


Бидло, навчися нарештi читати.
Тобi ясно написано у статтi, же поселенцi вбравшись у помаранчеве прагнуть за прикладом України робити тутай свою помаранчеву революцiю.


Viva Ukraine! Gush Katif hopes Orange Revolution works for them as well

"Orange, the color of the flag of the Gush Katif Regional Council, has become the hallmark of the residents of the Gush. They wear orange, they raise orange signs. Lately they have begun comparing the revolution they want to generate here to the Orange Revolution in Ukraine, a movement by Ukraine citizens who protested election fraud in their recent presidential elections. The first to publicly mention the connection with the Ukraine was the chairman of the Yesha Council of Settlements, Bentzi Leiberman. "

http://www.haaretz.com/hasen/spages/523076.html

Ти мабуть маци не поїв, тому вже третiй день поспiль одну i ту ж саму статтю вивчаєш i нiяк не збагнеш? :)
Бидло.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 06, 2005 5:48 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Цитата:
Тобi ясно написано у статтi, же поселенцi вбравшись у помаранчеве прагнуть за прикладом України робити тутай свою помаранчеву революцiю.

Вот именно,козел!Ты же бормотал насчет звезды Давида:1).-" що брати ПЕ чи ПI з табору окупантiв вдягнули на себе помаранчевi (!!!) зiрки Давида i заявили, що на це їх надихнув приклад українського народу, який переборов дiї пiдступної влади".
2)."Прошу панствa зауважити, що тему помаранчевих зiрок Давида (це такий фетiш часiв Голокосту) наш шизофреник обiйшов стороною. Видно, тема не вигiдна ".
Ни одного слова по поводу одежды не было!
А по поводу цвета звезды Давида я уже объяснял,что к Ющенко это не имеет никакого отношения,а объясняется близостью к желтому цвету,который заставляли носить евреев нацисты.Взять желтый цвет-означало идентифицировать с тем временем,поэтому был выбран оранжевый.
Ты же,придурок,все время,с тупым упрямством, ссылаешься на статью,где о звезде Давида ни одного слова!Ну,тупарь!


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 06, 2005 6:31 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
Цитата:
Тобi ясно написано у статтi, же поселенцi вбравшись у помаранчеве прагнуть за прикладом України робити тутай свою помаранчеву революцiю.

Вот именно,козел!Ты же бормотал насчет звезды Давида:1).-" що брати ПЕ чи ПI з табору окупантiв вдягнули на себе помаранчевi (!!!) зiрки Давида i заявили, що на це їх надихнув приклад українського народу, який переборов дiї пiдступної влади".
2)."Прошу панствa зауважити, що тему помаранчевих зiрок Давида (це такий фетiш часiв Голокосту) наш шизофреник обiйшов стороною. Видно, тема не вигiдна ".
Ни одного слова по поводу одежды не было!
А по поводу цвета звезды Давида я уже объяснял,что к Ющенко это не имеет никакого отношения,а объясняется близостью к желтому цвету,который заставляли носить евреев нацисты.Взять желтый цвет-означало идентифицировать с тем временем,поэтому был выбран оранжевый.
Ты же,придурок,все время,с тупым упрямством, ссылаешься на статью,где о звезде Давида ни одного слова!Ну,тупарь!


Скажi менi, циркачу, ти хоча би англiйською мовою володiєш? Чи лiнки на статтi сюди просто так кидаються, бо воно їх навiть зрозумiти не може?


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 06, 2005 7:32 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Нет сил говорить с этим дебилом!Участники форума,кто найдет здесь:"Orange, the color of the flag of the Gush Katif Regional Council, has become the hallmark of the residents of the Gush. They wear orange, they raise orange signs. Lately they have begun comparing the revolution they want to generate here to the Orange Revolution in Ukraine, a movement by Ukraine citizens who protested election fraud in their recent presidential elections. The first to publicly mention the connection with the Ukraine was the chairman of the Yesha Council of Settlements, Bentzi Leiberman " слова про оранжевую звезду Давида(как писал этот мудак- "це такий фетiш часiв Голокосту"),-сообщите,где это.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 06, 2005 8:06 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Цитата:
Навiдмiну вiд тупорилого бидла (="ЮрийПI"), яке не спромоглося вивчити навiть мову краю у якому породилося - я як раз таки вiльно володiю i польською мовою i чудово знаю про що кажу.

1).Откуда тебе,недоноску,может быть известно,в каком крае я родился и какой "мовою" я владею или не владею?Что,кирпич на голову свалился,и стал ясновидящим?Или просто полудурком?
2).К чему ты приводишь вырезки на польском языке?Что,здесь собрались его знатоки?Давай что-нибудь на китайском,что-ли.
3).Вообще к чему это ты привел?Ты сморозил очередную чушь:"Нiде в Польщi не закликали "дати революцiї у пику" i нiхто з полякiв навiть Бандюковича не називав "мерзотою, що рветься до влади",как будто-бы кто-то может это проверить!А ты сам,что,читаешь все польские газеты,что можешь с уверенностью кретина это утверждать?
А в этих,приведенных тобой, цитатах речь об отношении поляков к событиям на Украине.Но про это тебя никто и не спрашивал,и ты сам,как я привел выше,говорил совсем не об этом!
Или не помнишь,о чем начинаешь разговор?Тяжелый случай,вряд ли вылечивается.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 06, 2005 8:11 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Цитата:
Ти мабуть маци не поїв, тому вже третiй день поспiль одну i ту ж саму статтю вивчаєш i нiяк не збагнеш? :)
Бидло.

Это ты стал так подписываться?Молодец,поумнел!


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 06, 2005 8:29 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
Цитата:
Ти мабуть маци не поїв, тому вже третiй день поспiль одну i ту ж саму статтю вивчаєш i нiяк не збагнеш? :)
Бидло.

Это ты стал так подписываться?Молодец,поумнел!


Якщо вивчаєш статтю 3 днi, то пост вивчаєш принаймнi двiчi. Пояснюю ще раз - бидло це ти, недоумку. Пояснити ще раз? :lol:


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 06, 2005 8:37 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
Цитата:
Навiдмiну вiд тупорилого бидла (="ЮрийПI"), яке не спромоглося вивчити навiть мову краю у якому породилося - я як раз таки вiльно володiю i польською мовою i чудово знаю про що кажу.

1).Откуда тебе,недоноску,может быть известно,в каком крае я родился и какой "мовою" я владею или не владею?Что,кирпич на голову свалился,и стал ясновидящим?Или просто полудурком?
2).К чему ты приводишь вырезки на польском языке?Что,здесь собрались его знатоки?Давай что-нибудь на китайском,что-ли.
3).Вообще к чему это ты привел?Ты сморозил очередную чушь:"Нiде в Польщi не закликали "дати революцiї у пику" i нiхто з полякiв навiть Бандюковича не називав "мерзотою, що рветься до влади",как будто-бы кто-то может это проверить!А ты сам,что,читаешь все польские газеты,что можешь с уверенностью кретина это утверждать?
А в этих,приведенных тобой, цитатах речь об отношении поляков к событиям на Украине.Но про это тебя никто и не спрашивал,и ты сам,как я привел выше,говорил совсем не об этом!
Или не помнишь,о чем начинаешь разговор?Тяжелый случай,вряд ли вылечивается.


Недоумку, якщо ти можеш писати тут чужинецькою мовою попси i балтняка, то за яким правом ти вважаєш, же загальнозрозумiла українцевi польська мова має меншi права на застосування?
Я читаю достатньо польської преси, жеби мати враження про настрої полякiв i цiлковиту вiдсутнiсть проiмперських позицiй про якi йшлося у дурнiй статтi з якоїсь переферiйної казахської газетьонки. З яких це пiр Казахстан став взiрцем демократiї? Може ще з туркменських чи iранських газеток статей подаш?
I чим же позицiї полякiв щодо України йдуть успереч з постулатом про якiсь iмперськi амбiцiї полякiв щодо України, коли самi поляки кажуть зовсiм протилежне?
Чи може тупе бидло(=ЮрийПі) знову не зрозумiло прочитаного?


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 06, 2005 9:00 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
До всіх пурєдних учасників конфи:

ХРИСТОС РАЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМ ЙОГО!

Веселого свята та смачної куті!


Изображение

Изображение

Изображение


Нова радість стала, яка не бувала
Над вертепом звізда ясна на весь світ засіяла.
Де Христос родився, з Діви воплотився,
Як чоловік пеленами, убого повився.
Ангели співають, славу й честь звіщають,
На небесі і на землі мир проповідають.

Давид виграває, в гуслі ударяє,
Чудно, дивно і предивно Бога вихваляє.
І ми теж співаймо, Христа прославляймо,
Із Марії рожденного смиренно благаймо:
- Просим тебе, Царю, небесний Владарю,
- Даруй літа щасливії сего дому господарю.
Даруй господарю, даруй господині,
Даруй літа щасливії нашій cлавній Україні.


Різдвяне привітання Блаженнішого Любомира Патріарха, Глави й Отця Української Греко-Католицької Церкви

Дорогі у Христі! Христове Різдво – великий празник божественної самопожертви, миру та надії.

У перспективі цього празника ми подумки повертаємося до вифлеємської яскині, в якій народився наш Спаситель, та до ясел, в яких Він лежав. Ми згадуємо також Його земне життя: як Він виростав, працював та виступав як Учитель, щоби нам, людям, пояснити про Небесного Отця, Пресвяту Трійцю, Божу Любов до людини, про сам великий факт, що Бог в особі свого воплоченого єдинородного Сина присутній між людьми.

Для нас, людей, є великим таїнством те, чому Ісус Христос воплотився, чому Друга Особа Пресвятої Трійці прийняла людську природу, не переставши бути Богом. Ми можемо тільки здогадуватися, спираючись на Боже Об’явлення і священні книги, що Господь Бог зробив це з любові до людини. Своїм приходом на землю Він наблизився до нас, виявив нам свою любов. Господь показав, що людина, як твір Божий, хоча є цілковито залежною від Нього, все ж таки варта в Його очах на те, щоб її любити, – що людина має велику цінність.

Багатьох з нас може здивувати думка, як це людина, яка є тільки сотворінням, в Божих очах настільки цінна, що Господь приходить до нас, приймає людську природу з усіма її обдаруваннями та немочами, тільки що без гріха. Крім того, Він, як ми, народжується, виростає, ходить до школи, працює... Усі ці події, на перший погляд, абстрактні і далекі, актуальні лише у різдвяний час. Та, насправді, вони є підґрунтям нашого життя, важливими для зрозуміння самих себе. Господь допоміг зрозуміти, ким ми, по суті, є, – ким ми є в Божих очах та яка наша гідність.

Події минулих місяців, коли сотні тисяч людей по всій Україні на знак протесту проти фальсифікації виборів, проти неправди, яка стала знаком приниження нашої гідності, вийшли на вулиці своїх міст, засвідчують, що наш народ зрозумів, ким він є в очах Божих, ким він має бути в очах світової спільноти. Ми, на думку багатьох, встали з колін, і з населення, яке проживає на території України, переросли у зрілу націю.

Тому сьогодні, у цей святковий час, хочу закликати Вас від усього серця подякувати новонародженому Дитятку за цей величний дар, який, як видається, ми ще належно не оцінили. Мабуть, тому, що все відбувалося не зовсім так, як ми собі уявляли і як формулювали у своїх молитвах, бо цілком можливо, що, промовляючи свою молитву, ми забували про те, що найкращий для нас розвиток подій є той, який відповідає Божій волі.

Ми занадто мало над цим задумуємося і живемо, звертаючи свій погляд лише на земні речі. А ціле наше життя набирає цілком іншого характеру, коли ми усвідомлюємо собі, що та правда, яка постає перед нашими очами в різдвяний час, є підставою для щоденного життя кожної людини зокрема і людської спільноти загалом. Вона допомагає зрозуміти і вартість ближніх, які є такими самими, як ми, Богом створеними і Богом любленими.

З нагоди цьогорічних Різдвяних свят ще раз пропоную глибоко замислитися над ставленням Бога до нас, бо в Ньому є джерело світла й сили, надія на краще майбутнє, як щось, що можна справді здійснити. Обіймаючи усіх Вас у новонародженому Ісусі Христі, бажаю, щоб вифлеємське світло здолало темряву, щоб осяяло всіх людей, створених за образом їхнього Творця.

Христос рождається!

† Любомир

Изображение


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пт янв 07, 2005 11:18 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Цитата:
Недоумку, якщо ти можеш писати тут чужинецькою мовою попси i балтняка, то за яким правом ти вважаєш, же загальнозрозумiла українцевi польська мова має меншi права на застосування?


Уникальный экземпляр!Его нужно сохранить в кунскамере как образец идиота и дебила и вместе с его "опусами" показывать за деньги.
Польская мова,безусловно,имеет право на "застосування".Но причем она здесь,на русскоязычном форуме?Допустим,"Добрый администратор" дал добро на использование укр. языка,но никак не польского,белорусского,словацкого или другого.К тому же,как я уже писал,форум находится на русскоязычном портале "Союз",а элементарные правила приличия говорят о том,что в гостях желательно говорить на том языке,на котором говорят хозяева,даже если плохо его знаешь.Правда,быдлу это по-барабану,именно поэтому оно и есть быдло.Для которого русский язык-язык "попси i балтняка".
Ну а польский тут вообще ни с какого краю не стоял.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб янв 08, 2005 12:19 am 
Не в сети
Супербизон форума
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср авг 14, 2002 1:40 am
Сообщения: 14445
Откуда: бегемот@болотo.com
Выборы, вроде, кончились, а тут, знай сруцца.
Дмитро - успокойся, да?

_________________
Таково моё ИМХО! :_32


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб янв 08, 2005 9:07 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
ЮрийП писал(а):
Нет сил говорить с этим дебилом!Участники форума,кто найдет здесь:"Orange, the color of the flag of the Gush Katif Regional Council, has become the hallmark of the residents of the Gush. They wear orange, they raise orange signs. Lately they have begun comparing the revolution they want to generate here to the Orange Revolution in Ukraine, a movement by Ukraine citizens who protested election fraud in their recent presidential elections. The first to publicly mention the connection with the Ukraine was the chairman of the Yesha Council of Settlements, Bentzi Leiberman " слова про оранжевую звезду Давида(как писал этот мудак- "це такий фетiш часiв Голокосту"),-сообщите,где это.

Никто не нашел и не найдет в этом тексте подтверждения очередной порции бреда-"До речi, знаменно, що брати ПЕ чи ПI з табору окупантiв вдягнули на себе помаранчевi (!!!) зiрки Давида i заявили, що на це їх надихнув приклад українського народу, який переборов дiї пiдступної влади",которую имел глупость написать этот тупица.
Еще раз поясню ему,может,как до жирафа,с третьего раза дойдет:цвет выбран именно оранжевым,а не сине-белым,т.к. он более всего приближен к желтому,а именно желтый маген-давид заставляли носить евреев нацисты.
И еще:поскольку он дает,непонятно зачем,вышеупомянутую ссылку,в которой о звезде Давида ни единого слова,хотя он упорно талдычит обратное(непонятно,что,он считает,что народ не поймет написанного на иврите или английском?),то считаю нужным пояснить по поводу оранжевого цвета ,упомянутого в той заметке:
оранжевый цвет флага местного совета Гуш-Катифа был выбран задолго, задолго до событий на Украине,и этот цвет символизирует собой сельсохозяйственную продукцию,производимую в Гуш-Катифе.
И вообще,не нужно преувеличивать случайное совпадение цветов.Или этот придурок полагает,что поселенцы горой за "оранжевых" на Украине?Какая-то мания величия!Про Украину,а уж тем более про подоплеку событий там,они имеют примерно такое же представление,как о Занзибаре.Если уж в Израиле кто более-менее знает и интересуется событиями там,так это выходцы из Украины.И нужно заметить,что в Израиле за Януковича проголосовало 2/3 участвовавших в голосовании.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб янв 08, 2005 9:27 pm 
Не в сети
Крутой юзер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн апр 12, 2004 7:12 pm
Сообщения: 2322
Откуда: Крайний север
ЮрийП писал(а):
.И нужно заметить,что в Израиле за Януковича проголосовало 2/3 участвовавших в голосовании.
Юрий, я вам когда-то писал, что пенсионеры, составляющие большинство избирателей в Израиле не имеют собственного мненияи вообще не способны принимать решений сами-они именно те одибеленные, которых кормят бредовыми лозунгами по Т.В. и идут стройным стадом голосовать за кого сказали. Эти 2/3 не показатель. Тем более, что в Израиле нет Украинского Т.В., а Российское Ющенко не оченьто и жаловало. Кстати, большинство из выходцев из Украины , живущих здесь, имеют весьма отдалённое представление об украинском языке и Украине , как независимом госсударстве.

_________________
Уси бреэшуть(Цы)


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб янв 08, 2005 10:50 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Пт ноя 26, 2004 9:05 pm
Сообщения: 162
Откуда: Кирьят-Арба
Azazelo писал(а):
ЮрийП писал(а):
.И нужно заметить,что в Израиле за Януковича проголосовало 2/3 участвовавших в голосовании.
Юрий, я вам когда-то писал, что пенсионеры, составляющие большинство избирателей в Израиле не имеют собственного мненияи вообще не способны принимать решений сами-они именно те одибеленные, которых кормят бредовыми лозунгами по Т.В. и идут стройным стадом голосовать за кого сказали. Эти 2/3 не показатель. Тем более, что в Израиле нет Украинского Т.В., а Российское Ющенко не оченьто и жаловало. Кстати, большинство из выходцев из Украины , живущих здесь, имеют весьма отдалённое представление об украинском языке и Украине , как независимом госсударстве.

1).Им никто не говорил,за кого голосовать,у них есть свое мнение и свои причины,чтобы отдавать предпочтение кому-либо,почему бы нет?Что значит-не имеют собственного мненияи?А на основании чего они голосовали?
2).Почему же они "одибеленные"?Пенсионеры,находящиеся здесь,в подавляющем большинстве-образованные люди,имеющие в Союзе немалые достижения.Известно же,что евреи стремились к получению образования и впоследствии достигали вполне определенных успехов.А представление об Украине они имеют такое же,как и сторонники Ющенко,голосовавшие за него в Израиле.У многих есть там друзья и родственники,многие часто посещают Украину,владеют интернетом.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вс янв 09, 2005 9:15 am 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
ЮрийП писал(а):
Azazelo писал(а):
ЮрийП писал(а):
.И нужно заметить,что в Израиле за Януковича проголосовало 2/3 участвовавших в голосовании.
Юрий, я вам когда-то писал, что пенсионеры, составляющие большинство избирателей в Израиле не имеют собственного мненияи вообще не способны принимать решений сами-они именно те одибеленные, которых кормят бредовыми лозунгами по Т.В. и идут стройным стадом голосовать за кого сказали. Эти 2/3 не показатель. Тем более, что в Израиле нет Украинского Т.В., а Российское Ющенко не оченьто и жаловало. Кстати, большинство из выходцев из Украины , живущих здесь, имеют весьма отдалённое представление об украинском языке и Украине , как независимом госсударстве.

1).Им никто не говорил,за кого голосовать,у них есть свое мнение и свои причины,чтобы отдавать предпочтение кому-либо,почему бы нет?Что значит-не имеют собственного мненияи?А на основании чего они голосовали?
2).Почему же они "одибеленные"?Пенсионеры,находящиеся здесь,в подавляющем большинстве-образованные люди,имеющие в Союзе немалые достижения.Известно же,что евреи стремились к получению образования и впоследствии достигали вполне определенных успехов.А представление об Украине они имеют такое же,как и сторонники Ющенко,голосовавшие за него в Израиле.У многих есть там друзья и родственники,многие часто посещают Украину,владеют интернетом.


Йой, тшимайте мнi моцно!
"Володiють iнтернетом". :D :D :D
Попереше, володiти Iнтернетом неможливо, можна вмiти користувати ся. Але менше з тим. Пригадуючи це пенсiонерське бидло виплекане передачами на кшталт "Время" та "Однако" з вiдвертою антиукраїнською пропагандою i цiлеспрямованим паплюженням Ющенка - казати про те, що росiйськомовнi пенсiонери в Iзраїлi користують ся Iнтернетом це просто смiшно. Бiльшiсть з них погано собi уявляє що це таке i з чим це вживають у їжу. Але чого там дивуватися. Це ж пише ПI чи ПЕ.
Користуватися Iнтернетом пенсiонери так же вмiють як i ПI чи ПЕ розумiти змiст прочитаного, а тим бiльше англiйською мовою. Якщо дибiловi пoдаєш конкретнi цитати (!), а воно каже, же про Україну там нiц не йдеться то хто вiн пiсля цього? Правильно - дибiл.

Для тих хто дивився у п'ятницю новини 10 каналу мiг бачити поселенцiв, якi передавали вiтання Ющенку, казали як вони молили ся за перемогу людей на Майданi, як їх надихнули подiї в Українi. Досить незвично було це бачити, але приємно.

I лем наш сьвiрко з окупованих територiй прикдається однiєю з тих трьох мавп, жи "нiц не чує, нiц не бачить, нiц не каже". Ну власне не остатньою, бо каже прудко i то брехню i дурницi.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения: Сплетни аристократов.
СообщениеДобавлено: Вс янв 09, 2005 10:50 am 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вт ноя 30, 2004 10:25 pm
Сообщения: 136
Откуда: Киев-Тель-Авив
Dmytro1 писал(а):
ЮрийП писал(а):
Azazelo писал(а):
ЮрийП писал(а):
.И нужно заметить,что в Израиле за Януковича проголосовало 2/3 участвовавших в голосовании.
Юрий, я вам когда-то писал, что пенсионеры, составляющие большинство избирателей в Израиле не имеют собственного мненияи вообще не способны принимать решений сами-они именно те одибеленные, которых кормят бредовыми лозунгами по Т.В. и идут стройным стадом голосовать за кого сказали. Эти 2/3 не показатель. Тем более, что в Израиле нет Украинского Т.В., а Российское Ющенко не оченьто и жаловало. Кстати, большинство из выходцев из Украины , живущих здесь, имеют весьма отдалённое представление об украинском языке и Украине , как независимом госсударстве.

1).Им никто не говорил,за кого голосовать,у них есть свое мнение и свои причины,чтобы отдавать предпочтение кому-либо,почему бы нет?Что значит-не имеют собственного мненияи?А на основании чего они голосовали?
2).Почему же они "одибеленные"?Пенсионеры,находящиеся здесь,в подавляющем большинстве-образованные люди,имеющие в Союзе немалые достижения.Известно же,что евреи стремились к получению образования и впоследствии достигали вполне определенных успехов.А представление об Украине они имеют такое же,как и сторонники Ющенко,голосовавшие за него в Израиле.У многих есть там друзья и родственники,многие часто посещают Украину,владеют интернетом.


Йой, тшимайте мнi моцно!
"Володiють iнтернетом". :D :D :D
Попереше, володiти Iнтернетом неможливо, можна вмiти користувати ся. Але менше з тим. Пригадуючи це пенсiонерське бидло виплекане передачами на кшталт "Время" та "Однако" з вiдвертою антиукраїнською пропагандою i цiлеспрямованим паплюженням Ющенка - казати про те, що росiйськомовнi пенсiонери в Iзраїлi користують ся Iнтернетом це просто смiшно. Бiльшiсть з них погано собi уявляє що це таке i з чим це вживають у їжу. Але чого там дивуватися. Це ж пише ПI чи ПЕ.
Користуватися Iнтернетом пенсiонери так же вмiють як i ПI чи ПЕ розумiти змiст прочитаного, а тим бiльше англiйською мовою. Якщо дибiловi пoдаєш конкретнi цитати (!), а воно каже, же про Україну там нiц не йдеться то хто вiн пiсля цього? Правильно - дибiл.

Для тих хто дивився у п'ятницю новини 10 каналу мiг бачити поселенцiв, якi передавали вiтання Ющенку, казали як вони молили ся за перемогу людей на Майданi, як їх надихнули подiї в Українi. Досить незвично було це бачити, але приємно.

I лем наш сьвiрко з окупованих територiй прикдається однiєю з тих трьох мавп, жи "нiц не чує, нiц не бачить, нiц не каже". Ну власне не остатньою, бо каже прудко i то брехню i дурницi.
Митя ,, Митя, а тебя не учили что к старшим надо относится с уважением? Ты написал "пенсiонерське бидло " :shock: Так это быдло столько пережило за свою жизнь, что-бы дать возможность жить таким "моральным уродам " как ты!

_________________
Seamens!


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения: Re: Сплетни аристократов.
СообщениеДобавлено: Вс янв 09, 2005 10:55 am 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
Seamens писал(а):
Митя ,, Митя, а тебя не учили что к старшим надо относится с уважением? Ты написал "пенсiонерське бидло " :shock: Так это быдло столько пережило за свою жизнь, что-бы дать возможность жить таким "моральным уродам " как ты!



Шо, на сльозу хочеш взяти?
Якщо вони "стiко пройшли" i нiц не зрозумiли то ганьба їм i сором. Мудрi люди з життя вчаться.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вс янв 09, 2005 11:34 am 
Не в сети
Крутой юзер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн апр 12, 2004 7:12 pm
Сообщения: 2322
Откуда: Крайний север
Сименс, наших пенсионеров совками воспитали, совками они сюда и приехали. Когда-то Моисей водил 40 лет еврееев по пустыне, дабы вытравить рабские повадки. У нашей алии пока 40 лет не прошло.Я не вижу смысла заставлять людей, которых всю жизнь отучали иметь своё мнение, основанное на чём-то кроме того, что говорят "авторитеты" по телевизору, начинать решать что-то самостоятельно. Но от этого данная часть электората не становится обьективным показателем.
раструбив на весь мир, что Янукович за двойное гражданство и русский язык , российские средства подписали большинство наших старичков за пропутинского кандидата. Непонятно только, почему в стране , имеющей свой язык должен быть ещё какой? В Штатах тоже немало русскоязычных, но пока ниодин придурок не додумался тащить русский язык в госсударственные.

_________________
Уси бреэшуть(Цы)


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вс янв 09, 2005 11:52 am 
Не в сети
Куда я попал ?!

Зарегистрирован: Ср окт 15, 2003 1:06 am
Сообщения: 4
Откуда: xaifa
Дмитрий,очень жаль,что Вы так относитесь к старшему поколению.Без прошлого нет будущего.Это их жизнь и как им голосавать и за кого,учиться пользоваться интернетом или нет ,это их право и их решение.И не Вам это судить и обсуждать.Проживите свою жизнь и расписывайтесь за нее.Не суди и несудим будешь.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вс янв 09, 2005 12:06 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
Azazelo писал(а):
Сименс, наших пенсионеров совками воспитали, совками они сюда и приехали. Когда-то Моисей водил 40 лет еврееев по пустыне, дабы вытравить рабские повадки. У нашей алии пока 40 лет не прошло.Я не вижу смысла заставлять людей, которых всю жизнь отучали иметь своё мнение, основанное на чём-то кроме того, что говорят "авторитеты" по телевизору, начинать решать что-то самостоятельно. Но от этого данная часть электората не становится обьективным показателем.
раструбив на весь мир, что Янукович за двойное гражданство и русский язык , российские средства подписали большинство наших старичков за пропутинского кандидата. Непонятно только, почему в стране , имеющей свой язык должен быть ещё какой? В Штатах тоже немало русскоязычных, но пока ниодин придурок не додумался тащить русский язык в госсударственные.


Стосовно спекуляцiй на тему росiйського балаку - це питання штучно пiдгрiвається Москвою, бо їхнiй балак запорука неоiмперського впливу. Скажуть, "тут росiйськомовнi - значить тут наш стратегiчний iнтерес". "Саатечественнiкав" треба рятувати, бачте.
Але помилки iсторiї треба виправляти, а не затверджувати. Мови окупанта завжди намагаються позбутися, а не надавати їй офiцiйного статусу. Це нонсенс.
А взагалi то мовну полiтику Українi слiд провадити як в Латвiї та Естонiї, а державну мову розвивати за прикладом Францiї та Польщi.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вс янв 09, 2005 12:10 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
irena писал(а):
Дмитрий,очень жаль,что Вы так относитесь к старшему поколению.Без прошлого нет будущего.Это их жизнь и как им голосавать и за кого,учиться пользоваться интернетом или нет ,это их право и их решение.И не Вам это судить и обсуждать.Проживите свою жизнь и расписывайтесь за нее.Не суди и несудим будешь.


Не треба менi до рота слiв пхати. Я говорив лише про тих пiдстаркуватих, якi з пiною у рота стояли ту в консулятi, жеби Бандитовi свiй голос вiддати i вигукували рiзнi образливi жечi на бiк народного Президента Вiктора Ющенка. Iнтелектуальний рiвень таких людей видно неозброєним оком як i рiвень їхньої культури, же дiстався у спадок вiд єврейських мiстечок/задимлених шахтарських СМТ i ружних донецько - луганськiв. До такого контингенту поваги у мене не буде. Цi люди не здатнi самостiйно думати, але здатнi виступати з безпiдставними образами на адресу чесних та пурєдних людей.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вс янв 09, 2005 12:37 pm 
Не в сети
Новичок

Зарегистрирован: Пн дек 20, 2004 1:25 am
Сообщения: 26
Русский язык, потаму что, в юго-восточной Украине 98% русскоговорящего населения,чьи предки пришли на шахты Донбасса в основном с России.У Крыма своя история.Я думаю,что всем известно,что Хрущёв передал Крым Украине, даже не спрашивая его жителей нравиться им это или нет.А вобще выход только один-это разделение о котором жители юго-восточной Украины только и говорят после последних клоунских выборов.И это самый правильный выход из ситуации.Западная Украина выбрала себе Ющенко с Тимошенко, вот пусть и наслаждаются их общением.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вс янв 09, 2005 12:37 pm 
Не в сети
Куда я попал ?!

Зарегистрирован: Ср окт 15, 2003 1:06 am
Сообщения: 4
Откуда: xaifa
Послушайте,Дмитрий,за что Вы так не любитке людей,eсли они думают по-другому ,чем Вы.Я лично также голосовала за Ющенко,хотя сама из Донецка,но я уважаю мнение тех людей,которые голосавали за Януковича.Это их выбор.И это никак не говорит об их интелекте.Не нужно стричь всех под одну грибенку.И поверьте,в Донецком крае живут очень хорошие люди.


Вернуться к началу
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вс янв 09, 2005 12:46 pm 
Не в сети
Наш человек

Зарегистрирован: Вс ноя 28, 2004 2:06 pm
Сообщения: 443
irena писал(а):
Послушайте,Дмитрий,за что Вы так не любитке людей,eсли они думают по-другому ,чем Вы.Я лично также голосовала за Ющенко,хотя сама из Донецка,но я уважаю мнение тех людей,которые голосавали за Януковича.Это их выбор.И это никак не говорит об их интелекте.Не нужно стричь всех под одну грибенку.И поверьте,в Донецком крае живут очень хорошие люди.


Я не маю нiчого порти мешканцiв донецького краю. Мова йшла про росiйськомовних пiдстаркуватих i "червоних" за духом ветеранiв, нинiшнiх мешканцiв (i громадян!) Iзраїлю.


Вернуться к началу
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему  Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ 822 сообщения ]  На страницу Пред. 113 14 15 16 17 След.

Часовой пояс: UTC+02:00


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Русская поддержка phpBB